УВАГА! ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ КОНФЕРЕНЦІІ 26 листопада 2020
25.11.2020 3116

УВАГА! ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ КОНФЕРЕНЦІІ 26 листопада 2020

Шановні колеги!

 Дякуємо Вам за реєстрацію на спільний захід Асоціації радіологів України та Української міждисциплінарної асоціації неврологів:  «Перша  спільна науково-практична конференція неврологів та радіологів України з міжнародною участю», яка відбудеться вже завтра, 26 листопада 2020р.

 Початок: 9.00 .

 Трансляція конференції   буде здійснюватися через сайт АРУ та youtube канал АРУ .

 Вхід через сайт АРУ. Послідовність шагів подібна за ту, яку Ви використовували при  реєстрації.  

Для входу потрібно на сайті АРУ ( https://www.aru-ua.org.ua/uk)

1.Кликнути « ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ»  у меню зліва

  1. Ввести ваш е-мейл та пароль, які Ви використовували при реєстрації ( у разі, якщо Ви забули пароль, потрібно натиснути «Я забув свій пароль» - пароль буде надісланий на е-пошту).
  2. У горизонтальній верхній синій строчці знайдіть  «ПОДІЇ»
  3. У вікні, яке відкриється, знайдіть «Конференція»
  4. У вікні, яке відкриється, потрібно кликнути на «Перша спільна…»
  5. У вікні, яке відкриється натисніть на «ПЕРЕГЛЯД/ТРАНСЛЯЦІЯ»
  6. Ви вийшли безпосередньо   на youtube   канал трансляції.
  7. Натисніть “Рlay” та приємного перегляду.
  8. Для запитань використовуйте чат youtube.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ для обов’язкового  ознайомлення.  

Просимо звернути увагу, що  для адекватного розрахунку часу Вашого перебування на сайті трансляції  (задля уникнення проблем з автоматичним генеруванням сертифікату)  потрібно знаходитися на сайті трансляції не менш ніж 80% від загального часу заходу (можливі перерви не враховуються) та обов’язково «показувати свою активність», а саме рухати мишкою через кожні 10-15 хв., оскільки при довгому «мовчанні» система не розглядає Вас як «учасника» та вважає, що ви покинули сайт трансляції, тобто не враховує  (не фіксує) час перегляду.

Якщо Ви не маєте можливість переглянути конференцію онлайн 26 листопада, Ви зможете зробити це пізніше, у зручний для Вас час.  Всі зареєстровані  учасники будуть мати змогу переглянути  матеріали конференції  в записі, через сайт АРУ  (доступ  через персональний кабінет).

Також  Ви зможете  згенерувати сертифікат пізніше у будь - який зручний  для себе час, при умові перебування в програмі перегляду не менше ніж 80% часу (див. вище).

При генерації сертифікату Вас буде скеровано на «МІЙ профіль» для заповнення всіх необхідних даних та вашої перевірки внесених даних. У СЕРТИФІКАТІ БУДУТЬ ЛИШЕ ТІ ДАНІ (ПІБ), ЯКІ ВИ ВКАЗУВАЛИ. У разі виникнення проблем просимо звертатися в Telegram chat “ARUkraine” або писати на пошту arukraine@ukr.net.

Назад