ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ №1
про проведення 10-го Національного конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні – 2025», Київ, 10-12 вересня 2025 року.
Вельмишановні Колеги, Друзі, Партнери!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі ювілейного, десятого Національного Конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні – 2025», який об’єднує професійні інтереси радіологів (рентгенологів, лікарів ультразвукової діагностики), фахівців з ядерної медицини та радіологічної онкології, лікарів інших фахів, медичних фізиків, рентгенлаборантів, лікарів-інтернів.
Наукова програма конгресу:
- Радіологія голови та шиї
- Нейрорадіологія
- Торакальна радіологія
- Кардіорадіологія
- Радіологія грудної залози
- Абдомінальна радіологія
- Урогенітальна радіологія
- Скелетно-м’язева радіологія
- Педіатрична радіологія
- Невідкладна радіологія
- Радіологія в ендокринології
- Військова радіологія
- Секція для інтернів та резидентів
- Штучний інтелект в радіології. Медична фізика, біомедична інженерія та інформатика. Технології візуалізації, забезпечення якості та радіаційна безпека.
- Секційні засідання для рентгенлаборантів та технологів МРТ.
- Інтервенційна радіологія
- Контрастні речовини в радіологічній практиці.
Робота Конгресу проходитиме у вигляді пленарних і секційних засідань, сателітних симпозіумів, майстер-класів, інтерактивного обговорення випадків, круглих столів тощо.
Робочі мови Конгресу: українська, англійська.
Запрошуємо надсилати тези доповідей, які можуть бути включені у програму Конгресу на e-mail: congressaru2022@gmail.com.
Тези доповідей приймаються з 10 квітня 2025 р. до 10 червня 2025 р.
Вимоги до оформлення тез доповідей: текст тез доповідей має не перевищувати 2000 знаків, включаючи пробіли, тези не мають містити рисунків, таблиць та списку використаних літературних джерел. Форматування: редактор Microsoft Word 93-2010; шрифт Times New Roman 12, інтервал – одинарний. Заголовок друкують великими літерами; в наступному рядку – прізвища та ініціали автора/авторів (NB!ОБОВ’ЯЗКОВО ДОДАТКОВО ВКАЗАТИ НАЗВУ ДОПОВІДІ, ПРІЗВІЩА ТА ІНІЦІАЛИ АБО ІМЯ АВТОРА/АВТОРІВ ТА НАЗВУ ЗАКЛАДУ НА АНГЛІЙСКІЙ МОВІ ); в наступному рядку – повна назва закладу, місто, країна. Тези мають бути структуровані: вступ, мета, матеріал та методи,отримані результати досліджень та їх обговорення, висновки. Виправлення в тексті не дозволяються. Текст не повинен містити орфографічних та стилістичних помилок! Скорочення (за винятком загальноприйнятих одиниць вимірювання) можуть бути використані лише після згадування повного терміну. Наприкінці тез необхідно навести інформацію: ПІБ повністю, посада, спеціальність, науковий ступінь, вчене звання, контактний номер телефону автора, e–mail. Назва файлу має містити прізвище першого автора англійською мовою (наприклад: Petrov.doc). Якщо подається декілька тез одного автора, файли треба пронумерувати арабськими цифрами (Petrov 1.doc; Petrov2.doc).
УВАГА! Тези доповідей, що не відповідають зазначеним вище вимогам або подані невчасно, НЕ РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ. Матеріали повинні бути представлені українською мовою (для громадян України), англійською (для іноземних громадян).
Інформацію щодо радіологічної гри «Що? Де? Коли?» та місце проведення Конгресу буде надано у наступних інформаційних повідомленнях.
Питання щодо участі в Конгресі прохання з приміткою «Питання Конгрес 2025» надсилати на адресу: congressaru2022@gmail.com з приміткою «Питання Конгрес 2025». Телефон для довідок: +380(67) 5493628.
З повагою,
Оргкомітет Конгресу