УВАГА! Новина від Research Committee ESR!
03.02.2022 565

УВАГА! Новина від Research Committee ESR!

Шановні колеги, члени АРУ та ESR!

Дослідницький комітет Європейського товариства радіологів Research Committee ESR та Асоціація радіологів України запрошують до участі в одній із онлайн-сесій захоплюючого курсу ESR/ESOR Fundamentals of Radiological Research Course "Основи радіологічних досліджень", що має на меті представити деякі фундаментальні аспекти радіологічних досліджень. Це безкоштовний онлайн-курс для членів ESR, які працюють у відділеннях радіології. Він спрямований на розуміння основ методології дослідження в області візуалізації.

 

Цей курс успішно працює з жовтня 2021 року, у середньому має понад 200 переглядів у прямому ефірі за сеанс з усього світу, а також подібна кількість глядачів ESR On Demand через ESR Connect і пакет Premium Education.

 

Остання онлайн-сесія відбудеться наступного тижня, 8 лютого 2022 року під назвою 'Research Dissemination'

 

Реєстрація https://connect.myesr.org/course/research-dissemination/

 

Мета навчання:

  • Як підготувати тези до конференції? ( пам'ятаємо, що продовжено термін прийому тез на ECR 2022 д 16 березня! )
  • Як підготувати доповідь?
  • Як опублікуватися в журналах ESR?
  • Чому рекомендації є вирішальними? Мережа EQUATOR!

 

 

Записи попередніх онлайн-сесій ви можете переглянути тут https://connect.myesr.org/fundamentals-of-radiological-research/

Приходьте та приєднуйтесь до провідних голосів у дослідженнях в радіології! Покращуйте свою кар'єру в галузі досліджень, навчаючись у кращих!

 

 

Інформація про курс

Підходить для будь-якого члена ESR, зацікавленого в проведенні досліджень, але з особливим акцентом на тих, хто починає свою кар'єру.

 

Курс складається з 5 онлайн-сесій по 60 хвилин (40 хвилин доповідь, 20 хвилин запитань і відповідей), які проводитимуть радіологічні світила на місцях, плюс одна сесія на місці на ECR 2022 в липні.

 

 

Цей курс БЕЗКОШТОВНИЙ для учасників ESR!

 

Назад