ESOR Visiting Professorship Programme Ukraine Chest Radiology
18.01.2022 1715

ESOR Visiting Professorship Programme Ukraine Chest Radiology

22 березня 2022 р. у м. Києві відбудеться ESOR Visiting Professorship Programme Ukraine з торакальної радіології, яку організовують спільно Європейська школа радіології та Асоціація Радіологів України.

 

УВАГА!

ФОРМАТ ШКОЛИ ЗМІНЕНО. ШКОЛА ПРОХОДИТИМЕ ОНЛАЙН!

Подробиці курсу та програму  дивиться на офіційному сайті ESOR: https://www.esor.org/esor-visiting-professorship-courses/visiting-professorship-programme-ukraine/

Мова курсу – англійська!

 

Зверніть увагу! Для радіологів, які були зареєстровані до березня 2020 р. та сплатили реєстраційний внесок, дійсна стара реєстрація. 

 

Європейська школа радіології та Асоціація радіологів Україні анонсують відкриття додаткової реєстраціі (лише 30 місць).

Інформація нижче тільки для нових кандидатів!

Процедура реєстрації   – Реєструйся онлайн шляхом заповнення форми 

Для реєстрації:
Зайдіть в особистий кабінет, оберіть події, у подіях вкладку "курс" та сплатіть свою участь швидко та зручно  за допомогою системи Liqpay.

 

Рання  реєстрація  (січень 18, 2021 –лютий  25, 2022) – EUR 60 (у гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України на день оплати)

Пізня реєстрація   (Лютий 26, 2022 –  Березень 13, 2022) – EUR 85 (у гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України на день оплати)

 

До 15 березня 2022р.  усім зареєстрованим учасникам  буде надіслано персональний код-ваучер  та інструкцію для реєстрації на Он-лайн платформі ESOR.

 

Учасники мають зареєструватися не пізніше 20 березня 2022р.

У разі виникнення проблем  з реєстрацією , будь-ласка, звертайтеся connect@miesr.org

 

УВАГА!

ОДИН УЧАСНИК = ОДИН ВАУЧЕР= ОДИН СЕРТИФІІКАТ

Після закінчення курсу, сертифікат буде відправлено на вказану при реєстрації  е-мейл адресу  тільки після заповнення Evaluation form.

Назад