04.03.2022 1503

УВАГА: Відповідь ESR на лист-звернення АРУ щодо війни в Україні 

Асоціації Радіологів України

Дякуємо за Ваш лист, який ми отримали з відчуттями щирого співчуття щодо становища, в якому опинилися Ви та всі українці. Як Ваші друзі та колеги, а також від імені всієї ESR, члени Ради Директорів дуже засмучені втратою життів і руйнуваннями в Україні в результаті вторгнення Росії.  

 

 

ESR, як неполітичне, академічне та навчальне товариство не має повноважень вплинути на поточні військові та політичні події. Проте, ми вважаємо важливим зробити те, що ми можемо – пидтримати Вас, Ваших колег та Ваших пацієнтів в ці тяжкі часи.

 

Єдине, що ми можемо зробити - безперервно займатися покращенням радіологічної освіти та підтримувати прогресивні демократичні організації.  В підтвердження цього ми оприлюднили на нашому сайті наступну заяву: Вторгнення в Україну: ESR підтримує Україну

 

Ми вітаємо ініціативи інших товариств на підтримку радіологічної освіти в Україні. Ми будемо забезпечувати пропозиції щодо освіти з ESR та надамо безкоштовний доступ до ESR Premium Education Package нашим колегам з України, що потерпають від військового вторгнення Росії

 

Також Рада Директорів ESR вирішила підтримати організацію “Лікарі без кордонів” (Médecins Sans Frontières (MSF), що терміново реагує на різні можливі потреби. Ми відкриємо рахунок для отримання допомоги від радіологічної спільноти, а також ми поширимо заклик персонально до членів спільноти та товариств-членів щодо такої допомоги.

 

 

Серцем з вами та з надією на швидке припинення війни.

 

 

Назад