9-й Національний Конгрес
14.09.2023 1171

9-й Національний Конгрес

Вельмишановні Колеги, Друзі, Партнери!

 

Незважаючи на важкі часи, які випали на долю нашої країни, АРУ анонсує найбільший в Україні  радіологічний захід: 9-й Національний Конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні – 2023», що відбудеться 19-21 жовтня 2023 року в гібридному форматі!

 

Конгрес АРУ об’єднує спеціалістів із різних країн за напрямками «Радіологія. Ультразвукова діагностика. Ядерна медицина. Радіаційна онкологія. Медична фізика. Радіаційна безпека».

 

На нас чекають три насичені дні, чотири зали із онлайн-трансляцією, понад 120 неймовірних експертів з унікальними доповідями як з України, так із інших країн світу та виставкова зона для приємного та корисного спікування. Цього року ми подбали про цікаві нові секції та максимум корисного контенту. Частина доповідей звучатиме в оригіналі, англійською мовою. 

 

За роки існування Асоціації ми створили цю закриту платформу, де кожен лікар підтвердив свій фах та має власний кабінет. Запрошуємо Вас пройти процес реєстрації та обрати свою форму участі. Ті лікарі, які за певних причин не зможуть долучитися особисто – матимуть змогу переглянути івент онлайн. Записи будуть доступними для перегляду.

 

За участь в заході кожен лікар отримає бали БПР.

 

Місце проведення Конгресу – Mercure Congress Centre, 03057, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6

 

Запрошуємо Вас активно долучатися та очікуємо на теплі обійми!

Назад