АНОНС від АРУ!
19.07.2021 2021

АНОНС від АРУ!

АНОНС від АРУ!

Шановні колеги!

 Якщо Ви бажаєте перевірити свої знання в радіології, запрошуємо Вас  взяти участь у іспиті «Європейський  диплом в радіології» (EDiR),  проведення якого заплановано на 24 березня 2022р. під час 9 Національного Конгресу з міжнародною участю «Радіологія в Україні» (23-25 березня 2022р).

Критерії відбору кандидатів:

  1. Для складання іспиту кандидати мають відповідати наступним кваліфікаційним критеріям:

– кандидати мають бути дипломованими (сертифікованими) лікарями-рентгенологами з мінімальним загальним терміном навчання та контрольованим практичним досвідом в чотири роки  на момент подання заявки. Обмежень по віку немає.

  1. Остаточне рішення щодо прийому кандидата (допуск до іспиту) приймається Європейською Радою з радіології (EBR) в  кожному конкретному випадку.
  2. Якщо заявник (кандидат) не відповідає усім критеріям допуску до кінцевого терміну подання заявки, його заявка не розглядається.

 УВАГА!!!

  1. У першу половину вересня планується проведення інформаційної сесії українською мовою (on-line Вебінар), на якій буде представлено ретельно роз’яснення щодо іспиту на прикладах  виконання різних по структурі завдань. Під час вебінару можна буде задати запитання, які  Вас турбують. Секцію буде проводити представник з EBR разом із представником з України.

Орієнтовна дата проведення інформаційної сесії – 10 вересня о 13.00. Участь у секції  безкоштовна.  

Після проведення інформаційної сесії EBR призначить терміни подання заявок на іспит EDiR .

  1. Другим етапом підготовки до іспиту заплановано проведення симуляційного іспиту. Ексклюзивна вартість для Українських радіологів складатиме 50€.

Планується, що до іспиту будуть включені 2 MRQ (запитання з декількома відповідями) та 2 SC (короткі випадки) українською мовою, та 2 питання CORE (клінічно орієнтовне обґрунтування оцінки) англійською мовою.

Орієнтовна дата проведення –  28 жовтня 2021 р.  

  1. Безпосередньо проведення EDiR session в Україні (Київ) – 24 березня 2022 р.:

Вартість для повних членів Європейського товариства Радіології (ESR) складає 500€, проте для українських радіологів EBR  надало знижку і вартість складатиме 400€. 

Якщо Національне товариство, госпіталь або заклад сплачує вартість за своїх резидентів/членів EBR може надати 20% знижку від вартості іспиту. Це не розповсюджується на заявників – індивідуалів.

Асоціація радіологів України пропонує розпочати підготовчий процес вже зараз.

Для підготовки використовуйте наступні ресурси:

https://www.myebr.org/

https://www.myebr.org/edir/how-to-prepare

EDiR app (доступ до тестів самооцінки, структурованих звітів та блогу EDiR)
EDiR blog (випадки (кейси) публікуються раз на тиждень)

EDiR–The Essential Guide (Основний путівник)

https://www.springer.com/gp/book/9783030200657

Є питання? Контактуйте  diploma@myebr.org

Слідкуйте за анонсами АРУ щодо проведення EDiR в Україні!

 З повагою, АРУ

 

Назад